DMR LİFT ASANSÖR

KURUMSAL

Firmamız kurulduğu günden bu yana asansör malzemeleri satış hizmet vermektedir. Dmr Lift Asansör kurulduğu günden bu yana kaliteyi, sağlamlığı, çevre güvenliğini, söz verdiği gibi zamanında teslimat yapmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip olarak belirlemiştir .

Firmamiz faaliyet gösterdigi asansör malzemeleri ve yedek parçaları üzerinde edindiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır. asansör motorları, kabinler, kapılar, kabin iç desenleri, taban seçenekleri, tavan şeçenekleri ve asansör yedek parça alanında hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında birinci sınıf isçilikli malzeme ile hizmet veren Dmr Lift Asansör,  kanıtladığı kalitesiyle alanında aranılan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir. İlgi ve itimadınıza teşekkür eder sizlere hizmet sunmayı görev kabul ederiz.

Vizyon ve Misyonumuz 

Hizmetlerimiz zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak anlayışına dayanır. Değişimlere ayak uyduran, gelişen teknolojiyi takip eden, sektörel yeniliklere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen Dmr Lift Asansör, güvenilir faaliyet ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir.

Saygılarımızla...
DMR LİFT ASANSÖR

kırıkkale rent a car

kırıkkale araç kiralama

araba kiralama kırıkkale

kırıkkale kiralık arabalar

Whatsapp İletişim Hattı
Whatsapp İletişim Hattı